Kötülüğün Başlangıcı Full – Ouija: Origin Of Evil |1080p| Full Tek Part İndir – İzle

thumb
Film Hakkında
Korku Gerilim Filmleri İzleyicileri`nin merakla beklediği Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı – Ouija: Origin of Evil sizlerle. Fİlm 2014 Yılında beyazperdeye aktarılan Oujia Filmi`nin devamı olarak çekilmiştir. 100 Dakika boyunca Gerilimin hatsafada olduğu mükemmel bir Korku Fİlmi İzle sizlerle. Güünmüzün Modern teknoloji aletleri yaşam standartlarında hayatımızın 4`de 2lik kısmında mutlaka bizlere yardımcı olmaktadır. Fakat Teknoloji harikası bir çok ürün ve malzeme yine aynı şekilde iyi veya kötü emeller için kullanılabilmekedir. İki kızı bulunan dul bir anne ruh çağırma seanslarında teknoloji modelini tercih ederek kendi hayatlarını idame ettirir. Son seansta yapılan ruh çağırma ve hipnoz etkisi yalnızca evin küçük kızını etkisi altına almıştır. Durum içler acısı bir hale geldiğinde ise çağırdıklarını başlarından göndermek için ellerinden geleni yapmaya çalışan bir aile. Tamamı ile karışık Korku ve Gerilim sahneleri ile bütünleşen yapım izleyici ve juriden tam not alarak Gerilim Korku Filmleri kategorisindeki yerini almıştır. Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı Filmi`nin yönetmen koltuğunda Mike Flanagan oturmaktadır. Geniş çaplı oyuncu kadyosunda ise  Elizabeth Reaser, Lulu Wilson, Annalise Basso gibi isimler yer almaktadır. Korku Fİlmleri İzleyicileri`nin kaçırmaması gereken bir yapım sizlerle. Not:Filmin içinde Çince Altyazı gömülü durumdadır. Sitemiz ile alakalı bir durum değildir. Ben içerisine TÜRKÇE ALTYAZI convert ederek upload edip sizlere hazırladım. Çince Altyazı beni rahatsız ediyor izlerken  keyfim kaçar diyorsanız daha iyi Ripler çıkınca Fİlm tekrar güncellenecektir. ozamanda seyredebilirsiniz. Full HD Film İzlemekle birlikte Fİlmi Full İzleten EvrenselFİlmler.net İyi seyirler diler.
FRAGMANTEK PART (ODNO)TEK PART (VK)
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Kötülüğün Başlangıcı Full – Ouija: Origin Of Evil |1080p| Full Tek Part İndir – İzle için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Mustafa  yorumladı. 20:43 - 24 / 05 / 2017:

    mükemmel paylaşım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Bu sitede yer alan içerikler hiç bir şekilde sunucuda veya hostta barındırılmamaktadır. Kaldırılmasını istediğiniz bir içerik var ise info@fullprogramindirsene.com adresine mail atabilirsiniz.