ScanMyReg Full Türkçe İndir Kayıt Defteri Bakım

thumb

 ScanMyReg Full Türkçe İndir Kayıt Defteri Bakım

ScanMyReg,ödüllü türkçe ve multi dil destekli ScanMyReg programı ile gelişmiş taramalar yapıp pc yavaşlatan tüm etkenleri
ScanMyReg yazılımı ile onararak stabil bir windows kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz,Kayıt Defteri, Windows’un kritik bir parçasıdır. Kayıt defteri, düzenli PC kullanımı nedeniyle sürekli olarak kullanıldığından, zaman içerisinde dağınık hale gelebilir. Yazılımı düzenli olarak kurmak ve kaldırmak ve hatta bilgisayara veri taşımak ve bunlara erişmek, giderek daha fazla kayıt girişi oluşturarak boyutunu arttırmakta ve sistem performansını düşürmektedir.
ScanMyReg, gelişmiş tarama altyapısını kullanarak geçersiz kayıt defteri hatalarını temizler. Sadece geçersiz kayıt defteri girdilerini düzeltmez, aynı zamanda kayıt defterini düzgünleştirir, böylece daha düzgün bir sistem performansı için düzene sokulur. Bu ScanMyReg’i kullanmak için bir bilgisayar uzmanı olmanız gerekmez. Arabirim, acemi kullanıcılar için bile tüm kayıt defteri hatalarını kolayca ve hızlı bir şekilde düzeltmeyi kolaylaştırır.

————————————————————-

Boyut:5-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

ScanMyReg

(((Alternatif)))

ScanMyReg

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgilendirme

Bu sitede yer alan içerikler hiç bir şekilde sunucuda veya hostta barındırılmamaktadır. Kaldırılmasını istediğiniz bir içerik var ise info@fullprogramindirsene.com adresine mail atabilirsiniz.